Sweet Chili Yogi Tea (Magus tšilli tee)

Sweet Chili Yogi Tea (Magus tšilli tee)

3,70€
5% off
Kogus

Magus, vürtsikas, aromaatne - Yogi Tea Magus tšilli peidab endas elurõõmu ja toob positiivset energiat!

YOGI TEA® Magus tšilli ühendab endas Idamaa aardeid ning Mehhiko rikast kultuuri ja traditsioone. Unikaalne ja hõrgutav Yogi Tea Magus tšilli  paneb su südame laulma ja jalad tantsima. Magus tšilli on inspireeritud Mehhiko tavast ühendada omavahel šokolaad, vürtsid ja tšilli.  Traditsioonilised Yogi Tea maitseained ja vürtsid on kokku segatud vähese hulga tšilliga, et tõsta tuju ja vitaalsust. Õiglase kaubanduse märgistusega kakaokoored pakuvad aga šokolaadi maitset ja lõhna.


Et maksimaalselt Magus tšilli Yogi Tea külluslikku maitset välja tuua, vala keev vesi teekotile. Lase 7 minutit tõmmata  - või ka kauem, kui soovid saada tugevamat tõmmist. Maitse enne kui lisad oma lemmikmagustajat või –valgendajat, et saavutada ideaalne kooslus. Naudi iga sõõmu ja tunneta, kuidas erinevad maitsed sinu suus tantsisklevad. Lase sel soojendada oma sisemist olemust just nagu sõbralik Mehhiko päike.

Koostisained:
Lagrits*, kakaokoored*, rohemünt*, apteegitill*, aniis*, ingver*, piparmünt*, nõges*, kaneel*, tšillipipar*, kardemon*, nelk*, must pipar*.
* koostisained on sertifitseeritud orgaanilised

Sisaldab: 17 teepakki, iga üks 1,8 g.