Bee Happy Yogi Tea (Õnneliku mesilase tee)

Bee Happy Yogi Tea (Õnneliku mesilase tee)

3,70€
Kogus

 

Piiratud väljaanne, pühendudes ohustatud metsmesilastele.
Ajurveeda orgaaniline taimetee segu kummeli, lavendli ja piparmündiga.

Ole hea. Tee head. Õnnelik mesilane.

Uus, maitsev Yogi Tea retsept, mis sisaldab mesilassõbralikke koostisaineid.

Tähelepanelikkus algab väikesest ja teeb sageli suuri asju. Kas teadsite, et metsmesilastel on tolmeldamisel ja seega paljude taimede ellujäämisel otsustav roll? Orgaaniliste teede tootjana on YOGI TEA® pühendunud puutumata loodusele. Maitsva Bee Happy Yogi teega toetame spetsiaalselt metsmesilasi, kellele oleme nii palju võlgu ja ometi nii ohustatud.

Yogi Tea Bee Happy aluse moodustavad orgaanilised taimed, mis on looduslike mesilaste seas toidu allikana eriti populaarsed ja on pärast õitsemist leidnud tee sellesse lillesegusse.

Las Yogi Tea Bee Happy inspireerib teid oma aeda või rõdu loodusele veelgi lähemale tooma - ja andke neile väikestele loomadele tähelepanu, mida nad juba ammu väärivad.

Kuidas aitab YOGI TEA® Bee Happy metsmesilasi:

- Lilleline orgaaniline teesegu ühendab koostisosi, mis on väikeste mesilaste jaoks eriti populaarne toiduallikas õitsemise ajal ja korjatakse alles pärast õitsemise lõppu.
- Pakkudes valitud kasvatajatele pesitsusabivahendeid, luuakse mesilasõbralik keskkond maitsvate koostisosade kasvatamise kohas.
- Kõik koostisosad on loomulikult 100% orgaanilised - kaitsevad metsmesilasi ja muid putukaid kahjulike pestitsiidide eest.

Koostisained: Piparmünt (30%)*, õun*, kummeliõied (14%)*, lagrits*, valge hibisk*, rosmariin*, salvei*, lavendliõied (2,5%)*, tüümian*, raudrohi*, pune*.

* koostisained on sertifitseeritud orgaanilised

Sisaldab: 17 teepakki, iga üks 1,9 g.