Bee Happy
Piiratud väljaanne, pühendudes ohustatud metsmesilastele.

Ole hea. Tee head. Õnnelik mesilane.

Uus, maitsev Yogi Tea retsept, mis sisaldab mesilassõbralikke koostisaineid.

Gift Set
Piiratud kogusega!

Uus YOGI TEA® kinkekomplekt ühendab populaarseid Yogi Tea tooteid YOGI TEA® Natural Balance ja YOGI TEA® Throat Comfort koos uue YOGI TEA® džuudist seljakotiga.

Tulips by the Pound
Meeltele
Eeterlike õlidega Yogi teed

Fresh Inspiration Yogi Tea (Värske inspiratsiooni tee)
Good Night Yogi Tea (Head ööd tee)
Natural Wellbeing Yogi Tea (Loomulik Heaolu Tee)
Peaceful Moment Yogi Tea (Rahuliku hetke tee)
Pure Happiness Yogi Tea (Puhta rõõmu tee)

Bee Happy
Gift Set
Tulips by the Pound
previous arrow
next arrow
Ajurveeda

Ajurveeda

Ajurveeda on traditsiooniline India filosoofia, mis propageerib teadlikku eluviisi ja holistilist lähenemist, mis on hingelise tasakaalu võtmeks.
Ajurveeda tugineb 3000-aastasele kogemusele, mis peab paika ka meie tänapäevases maailmas. YOGI TEA® põhineb iidsetel Ajurveeda traditsioonidel ja arvestab tänapäeva inimeste vajadusi ja hingelist heaolu.
Ajurveeda on:
Rakendustarkus – Ajurveeda tähendab “Elu (Ayur) tarkust (Veda)”, teadmist kuidas elada hingelises tasakaalus ja heaolus.
Iidne– kõige varasemad kirjalikud allikas on aastast 1500 eKr.
Universaalne – teadmisi inimese loomusest nähakse kui kõikide rahvaste ja kulturide ühisosa.
Praktiline – rahulolu tuleb elustiili praktilisest ja aktiivsest transformatsioonist
Holistiline – põhineb uskumusel, et inimese vaim ja hing on osa ühtsest tervikust.
Tasakaal – väidab, et kõik põhineb inimese hingelisel tasakaalul.

Yogi Tea filosoofia

Yogi Tea filosoofia

YOGI TEA® töötajad lähtuvad järgmistest väärtustest:
Me teenime – pakkudes oma tarbijatele ehedat ja kvaliteetset toodet ning teenides ka aktsionäride huve
Me oleme ehedad, lugupidavad ja ausad. Meie tooted põhinevad India Ajurveeda filosoofial ja hästi valitud sertifitseeritud orgaaniliste ürtide ja vürtside koostoimel.
Suhtume oma töösse kirega – oleme pühendunud esmaklassilisusele ja õigetele töövõtetele.
Me loome kõrge kvaliteediga tooteid. Samal ajal kaitseme keskkonda ja võtame vastutuse oma jälje eest keskkonnas.
Me areneme pidevalt – luues õpikeskkonna, tõstes oma tiimi enesekindlust ja pakkudes võimalusi inimeste igakülgseks arenguks ja oma kõrgeima potentsiaali saavutamiseks meeldivas ja ohutus töökeskkonnas.
Oleme oma tegemistes ausad– see on ülioluline koostöös aktsionäridega.

Yogi tea lugu

Yogi tea lugu

YOGI TEA® on juba üle 40 aasta tähistanud maitsvaid taime- ja vürtsiteesid, mis põhinevad unikaalsetel Ajurveeda tee retseptidel, mille juured on 3000-aastases India filosoofias.

Kundalini jooga meister joogi Bhajan tuli Indiast läände 1960ndate lõpus. Oma jooga klassides jagas ta oma õpilastega vaimset tarkust ja pakkus neile aromaatset vürtsiteed, mida nad hakkasid hellusega kutsuma “Joogi teeks”. Meeldivalõhnaline ja hea maitsega tee aitas õpilastel saavutada sisemist rahu, viies neid kokku Ajurveeda filosoofiaga. Joogi Bhajan innustas neid leidma selle India maailmavaate igapäevases praktiseerimises vaimset tasakaalu. See tähendab ka kaasinimeste, looduse ja iseenda teadvustamist. Joogi Bhajan kutsus oma õpilasi hetkeks peatuma ja iseendasse süüvima ning leidma inspiratsiooni oma hingele.
Unikaalset Ajurveeda teesegu, mis põhineb Joogi Bhajani algupärasel retseptil ja sisaldab kaneeli, kardemoni, ingverit, nelki ja musta pipart, teatakse nüüd kui YOGI TEA® Klassikat. Seda pakuti esmakordselt Euroopas 1970ndatel ja hakati ametlikult YOGI TEA® brändi all müüma alates 1989. aastast. Nüüd naudivad inimesed üle kogu maailma nende hoolikalt valitud ja sertifitseeritud orgaaniliste taimede ja vürtside erilisi maitseid, mida on üle 80 ja mis annavad 50-le YOGI TEA® liigile oma võrreldamatu aroomi.

Info

Sõbrad