Tere tulemast Yogi Tea ja Cosmoveda ajurveda teede veebipoodi!

Tasumine ainult arvete alusel. Tellimused üle 25€ SmartPostiga saatmine tasuta.
Meeli- ja tundeid ülendava tee kogemust!

Christmas Tea

Christmas Tea

3.90€
1.90€
Tootja : YOGI TEA
Pole laos

 

Christmas Tea - ilusaima aastaaja tee

.

Ajurveda maitsetaimede ja vürtside suurepärane Yogi Tea segu, nagu kaneel, apelsin, vanilje, tähtaniis, nelk ja Rooibos, asetavad meid hubasesse ja lõdvestunud atmosfääris. Mõned neist maitsvatest koostisosadest on pärit Madagaskarilt.


Jogi tee jõulutee on ideaalne Ajurveda tee külmematele päevadele. See häälestab meid sellele erilisele hooajale, tuues välja sisemise valguse, nii et saaksime säravalt särada.

Eelkõige on jõuluaeg, millal saame peatuda ja tänulikult aastale tagasi vaadata. YOGI TEA® toetab mittetulunduslikku organisatsiooni Nevandra, mis on Indias käivitanud mitmesuguseid abiprojekte lastele ja pakub neile südamlikku kodu ja tulevikuväljavaadet. YOGI TEA® juured paiknevad Indias.

Koostisained:
Rooibos* (30%), kaneel* (14%), lagrits*, koriander*, ingver*, must pipar*, nelk*, apelsini koor*, kardemon*, aniis*, tähtaniis* (2%), vaniljeekstrakt*, röstitud sigur*, apelsiniõli*, kaneeliõli*.
* koostisained on sertifitseeritud orgaanilised

Sisaldab: 17 teepakki, iga üks 2,2 g.

Klienditeenindus

Kontakt

Kauba tagastus

Tootjad

Uudiskirjad

Ajurvedas on 3 elujõudu (doshad) Vata, Pitta ja Kapha, mille moodustavad 5 elementi, inimese vaimse ja füüsilise baasi. Iga inimene muutub sellega ainulaadseks.