Tere tulemast Yogi Tea ja Cosmoveda ajurveda teede veebipoodi!

Tasumine ainult arvete alusel. Tellimused üle 25€ SmartPostiga saatmine tasuta.
Meeli- ja tundeid ülendava tee kogemust!

Licorice Mint Yogi Tea

Licorice Mint Yogi Tea

3.90€
3.50€
Tootja : YOGI TEA
Laos on 2 tk

 

Lagritsa-mündi Yogi Tea

Lagritsa-mündi Yogi Tea on peen segu lagritsast ja mündist, pakkudes tasakaalustatud ja maitserikast esmaklassilist teekogemust.

Magusad teed on vürtsiteede seas kogumas üha enam populaarsust. YOGI TEA® uus Lagritsa-mündi tee on maitsekas segu magusast lagritsast ja jahutavast mündist, tõeliselt unustamatu magus ja samas eksootiline kooslus, mida hakkad armastama juba esimesest sõõmust.

Vastandid tõmbuvad! Innustav, värskendav, magus, vürtsikas koos rikkalike  eeterlike õlidega, mis iseloomustavad seda uut YOGI TEA® teed. Soe subtroopiline Egiptuse päike, millele pakub jahutust värskendav münt – see maitsekooslus on nii hõrk, et mõjub kindlasti tujutõstvalt.  Seda unikaalset segu kroonivad klassikalised YOGI TEA® vürtsid, et kindlustada mitmekesine maitseeleamus.


Koostisained:
Piparmünt* (43%), lagrits* (34%), kaneel*, kardemon* (4%), ingver*, nelk*, must pipar*, kaneeliekstrakt (looduslik), kardemoniniõli*, ingveriõli*.
* koostisained on sertifitseeritud orgaanilised

Sisaldab: 17 teepakki, iga üks 1,8 g.

Klienditeenindus

Kontakt

Kauba tagastus

Tootjad

Uudiskirjad

Ajurvedas on 3 elujõudu (doshad) Vata, Pitta ja Kapha, mille moodustavad 5 elementi, inimese vaimse ja füüsilise baasi. Iga inimene muutub sellega ainulaadseks.