Tere tulemast Yogi Tea ja Cosmoveda ajurveda teede veebipoodi!

Tasumine ainult arvete alusel. Tellimused üle 25€ SmartPostiga saatmine tasuta.
Meeli- ja tundeid ülendava tee kogemust!

Rose Yogi Tea

Rose Yogi Tea

3.90€
3.50€
Tootja : YOGI TEA
Laos on 4 tk

 

Taoism algab ja lõpeb loodusega. Selle põhimõtteks on idee, et kogu elu moodustab ühtse ja jagamatu terviku, omavahel seotud orgaanilise ühtsuse: Yin ja Yang.
Inspireerituna hiina teetarkusest, rakendasime oma kauaaegset kogemust maitsvate ja kõrgelthinnatud taimede ning maitseteede kombineerimisel ning asusime avastama seda iidset traditsiooni. Yogi Tea TAO teed põhinevad Taoismis kasutataval viiel elemendil: Maa, Puu, Metall, Vesi ja Tuli, mis tagavad keha, vaimu ja hinge heaolu.

Roosi Yogi Tea.

Roos – taimekuningriigi eeterlik kuningannna. Tema graatsilist vormi täiustab unustamatu ja taevalik lõhn, mis kuuluks justkui mõne teise maailma juurde.

Koostisained:
Hibisk*, kummeli õied*, leedripuu õied*, pärnaõied*, roosi kroonlehed* (10 %), päevalille kroonlehed*, kaneel*, lavendli õied*, raudrohu õied*, ingver*, must pipar*, apteegitill*, kurkumi juur*, naturaalne aroom, vägihein*, lutsern*, astelpaju*, kardemon*, nelk*, kuivatatud teeseene ekstrakt.

* koostisained on sertifitseeritud orgaanilised

Sisaldab: 17 teekotti, igaüks 2 g.

Klienditeenindus

Kontakt

Kauba tagastus

Tootjad

Uudiskirjad

Ajurvedas on 3 elujõudu (doshad) Vata, Pitta ja Kapha, mille moodustavad 5 elementi, inimese vaimse ja füüsilise baasi. Iga inimene muutub sellega ainulaadseks.