Tere tulemast Yogi Tea ja Cosmoveda ajurveda teede veebipoodi!

Tasumine ainult arvete alusel. Tellimused üle 25€ SmartPostiga saatmine tasuta.
Meeli- ja tundeid ülendava tee kogemust!

Ginseng Flower Yogi Tea

Ginseng Flower Yogi Tea

3.90€
3.50€
Tootja : YOGI TEA
Laos on 3 tk

 

Taoism algab ja lõpeb loodusega. Selle põhimõtteks on idee, et kogu elu moodustab ühtse ja jagamatu terviku, omavahel seotud orgaanilise ühtsuse: Yin ja Yang.
Inspireerituna hiina teetarkusest, rakendasime oma kauaaegset kogemust maitsvate ja kõrgelthinnatud taimede ning maitseteede kombineerimisel ning asusime avastama seda iidset traditsiooni. Yogi Tea TAO teed põhinevad Taoismis kasutataval viiel elemendil: Maa, Puu, Metall, Vesi ja Tuli, mis tagavad keha, vaimu ja hinge heaolu.

Ženšenn on nii väärtuslik, et Hiina keiser oli nõus maksma selle õite eest kolmekordse kaaluühiku hõbedat. Aromaatne ženšenni õis kroonib seda jumalikku teed, milles peitub tubli annus maalähedust.

Element: Vesi
Vesi sümboliseerib rahu. See Yogi tee rahustab meelt ning pakub sisemist tasakaalu ja kindlust.

Koostisained:
Sidrunhein*, piparmünt*, kibuvitsamarjad*, apelsinikoor*, lagrits*, kardemon*, ženšenni juur*, kaneel*, zenšenni õied*, ingver*, sidruni ekstrakt (loomulik maitse), nõges*, lutsern*, must pipar*, horsetail*, selleri seemned*, nelk*, kuivatatud kombucha ekstrakt.
* koostisained on sertifitseeritud orgaanilised

Sisaldab: 17 teepakki, iga üks 1,8 g.

Klienditeenindus

Kontakt

Kauba tagastus

Tootjad

Uudiskirjad

Ajurvedas on 3 elujõudu (doshad) Vata, Pitta ja Kapha, mille moodustavad 5 elementi, inimese vaimse ja füüsilise baasi. Iga inimene muutub sellega ainulaadseks.