Tere tulemast Yogi Tea ja Cosmoveda ajurveda teede veebipoodi!

Tasumine ainult arvete alusel. Tellimused üle 25€ SmartPostiga saatmine tasuta.
Meeli- ja tundeid ülendava tee kogemust!

Detox Yogi Tea

Detox Yogi Tea

3.90€
3.50€
Tootja : YOGI TEA
Laos on 7 tk

 

Ajurveda on praktiline ja filosoofiline eluviis, mis arenes välja iidsete India kultuuride põhjal. Ajurveda tähendab „elu teadust“ ja selle õpetuse kohaselt koosneb universum viiest energiast ehk tattvast: maa, õhk, vesi, tuli ja eeter.
Erinevate tattvate segunemise ja koosmõju tulemusena tekibki elu. Ajurveda järgi peavad tule ja õhu element olema tasakaalus, et kindlustada hea ainevahetus.  

Organismi puhastustee Detox Yogi Tea sisaldab taimede ja vürtside kombinatsiooni, mida on Indias juba sajandeid kasutatud sisemise puhastusprotsessi ergutajana, kuna see tasakaalustab tule ja õhu energiaid. Lase oma organismil igapäevaselt puhastuda juues regulaarselt Detox teed. Detox on ka suurepärane jook dieedi või paastu ajal.

Koostisained:

Lagrits*, kaneel*, takja juur*, ingver*, võilill*, apteegitill*, aniis*, kadaka marjad*, koriander*, kardemon*, must pipar*, petersell*, salvei*, nelk*, kurkumi juur*.
 

* Koostisained on sertifitseeritud orgaanilised.

Sisaldab: 17 teepakki, iga üks 1,8 g.

Klienditeenindus

Kontakt

Kauba tagastus

Tootjad

Uudiskirjad

Ajurvedas on 3 elujõudu (doshad) Vata, Pitta ja Kapha, mille moodustavad 5 elementi, inimese vaimse ja füüsilise baasi. Iga inimene muutub sellega ainulaadseks.