Tere tulemast Yogi Tea ja Cosmoveda ajurveda teede veebipoodi!

Tasumine ainult arvete alusel. Tellimused üle 25€ SmartPostiga saatmine tasuta.
Meeli- ja tundeid ülendava tee kogemust!

Kohaletoimetamine

Tarneaeg

Tarneaeg on alates tellimuse makse laekumisest 1-2 tööpäev (laos olev kaup) ja 8-14 tööpäeva (tellitav kaup).

Kui ostukorvi kogusumma (transpordi summa väljaarvatud) on rohkem kui 25€, saad valida tasuta kohaletoimetamise. Palun kirjuta märkustesse millisesse SmartPosti asukohta pakki soovid.

Kohaletoimetamine

E-poes on teil võimalik tooteid tellida iga kell ja ükskõik mis päeval. Samuti on teil võimalik valida mitme erineva kauba kättesaamise viisi vahel. Valikus on:

Tasuta kohaletoimetamine üle 25€ tellimuse korral.
Kohaletoimetamine SmartPosti pakiautomaati.

Tarne tingimused

Pärast tellimuse jõustumist toimetatakse kaup tellitud aadressile vastavalt tellimistingimustele ning kliendiga eelnevalt kokkulepitud ajal.
Juhul kui yogitea.ee ei suuda kaupasid tarnida eelnevalt lubatud ajal meist mitte olenevatel põhjustel, (toode on ajutiselt laost otsas, hilineb tarnija tõttu) informeerime klienti esimesel võimalusel e-maili teel 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse jõustumisest ning edastab uue tarneaja.
Juhul kui klient ei ole enam tootest huvitatud on tal õigus tellimusest taganeda ning yogitea.ee tagastab tasutud summa koos transpordi maksumusega.
Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. E-pood ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui see on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
Juhul, kui märkate paki kättesaamisel kahjustusi siis teatage sellest koheselt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. aadressile. Soovime näha kahjustatud pakki või fotot sellest.

 

Klienditeenindus

Kontakt

Kauba tagastus

Tootjad

Uudiskirjad

Ajurvedas on 3 elujõudu (doshad) Vata, Pitta ja Kapha, mille moodustavad 5 elementi, inimese vaimse ja füüsilise baasi. Iga inimene muutub sellega ainulaadseks.